Nealkoholické nápoje porovnanie ceny

Segafredo LAVAZZA CREMA AROMA 1 KG

Segafredo LAVAZZA CREMA AROMA 1 KG

Lavazza Crema e Aroma je najpredávanejšou kávou spoločnosti Lavazza. Predává sa v najvetších objemoch po celom svete a stala se merítkom kvality dobrej kávy. Je to vynikajúce espresso svetovej úrovne, a zároveň káva dostupná pre širokú verejnosť. Crema e Aroma má sviežu plnú chuť bez náznaku prepraženia a vynikajúcu cremu. Je to zmes 50% vysoko kvalitných zŕn Arabica a 50% rovnako kvalitnej kávy Robusta. Káva Lavazza Crema e Aroma je klasická kancelárska káva s vynikajúcou penou a jemnou chuťou.

BOSCH TASSIMO JACOBS KRONUNG CAFÉ CREMA 104 g

BOSCH TASSIMO JACOBS KRONUNG CAFÉ CREMA 104 g

,Tassimo Jacobs Kronung Café Crema 104g

Bristot Speciale zrno 1 kg

Bristot Speciale zrno 1 kg

Bristot Speciale má jemnú a zamatovo hebkú chuť, ľahkú sladkosť s veľmi slabou, skôr len naznačenou trpkosťou. Je zložená z piatich rôznych praných odrôd kávy Arabica z Južnej a Strednej Ameriky zmiešanými s vybranými druhmi Robusty z Indie a Pobrežia Slonoviny. Tato kombinácia zaručuje skvelú chuť a silnú a pretrvávajúcu cremu a sľubuje pri pití veľmi zvláštny druh potešenia.

KRUPS CHAI TEA LATTE 3ks

KRUPS CHAI TEA LATTE 3ks

Kapsule NESCAFÉ Chai Tea Latte 16 ks k Dolce Gusto Počet kapslí / podov v balení (ks): 16 Druh výrobku: kapsle * Čierny čaj s mliekom, cukrom a 4 druhy korenia (škorica, zázvor, klinček, kardamom) Balenie obsahuje 16 kapsúl, 8 vreckiek čaju, 8 kapslí mlieka, čierny čaj s mliekom, cukrom a 4 druhy korenia (škorica, zázvor, klinčeky, kardamón

LAVAZZA CREMA e AROMA BLUE 1 kg

LAVAZZA CREMA e AROMA BLUE 1 kg

Popis produktu ve zpracování.


1 2 3 4 5 6 7 8 9

Porovnanie ceny - lacné Nealkoholické nápoje zo spoľahlivých internetových obchodov. Nealkoholické nápoje aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.